28. ročník Memoriálu Karola Hercega

Vážení občania, milí športoví priatelia!

V sobotu 20. augusta 2016 v čase od 16. do 17. hodiny z našej obce budú pretekať cyklisti, účastníci medzinárodných cyklistických pretekov – 28. ročníka Memoriálu KAROLA HERCEGA, nestora slovenskej cyklistiky v časovke jednotlivcov s cieľom vo Vrícku, ktoré sú časťou Znievských dní cyklistiky 2016 usporiadaných k 72. výročiu SNP. Štart prvého pretekára sa uskutoční pred Obecným úradom o 16:00 hod a pritom si spomenieme na nášho bývalého kolegu a priateľa Jožka Vitalaja.

Pre zabezpečenie hladkého a bezpečného priebehu tohto významného športového podujatia obraciame sa na Vás občanov o túto pomoc:

V čase prechodu pretekárov a ich sprievodu zabráňte voľnému pohybu domácich zvierat na ceste!

Zvýšte opatrnosť nad malými deťmi!

Pričinte sa, aby naša obec bola ozdobou nášho spoločného snaženia!

Príďte pozdraviť štartujúcich pretekárov!

Za porozumenie a spoluprácu vopred ďakuje Organizačný výbor.

Tento obsah bol zaradený v OZNAMY, Obec. Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.