Stránka v novom šate

Vážení návštevníci našej internetovej stránky,

vítame Vás na našej internetovej stránke, ktorá prešla podstatnou rekonštrukciou a veríme, že si tu každý z Vás nájde práve tú svoju – pre neho zaujímavú časť či informáciu, lebo práve to je náš zámer – poskytnúť Vám možnosť pozrieť sa na našu obec ako na zaujímavý, rôznorodý celok.

Na stránke nájdete informácie, ktoré boli aj na “starej” stránke a mnoho nového a zaujímavého obsahu, ktorý bude postupne naďalej dopĺňaný. Okrem iného sme pre Vás pripravili vyše 2800 fotografií prehľadne umiestnených v 90 fotogaleriách.

Pri príprave stránky sme sa snažili vytvoriť vskutku celistvý obraz o obci, poskytnúť Vám čo najpodrobnejšie, najpresnejšie a najobjektívnejšie informácie z rôznych oblastí. Pokúsili sme sa priblížiť Vám históriu obce, zaujímavosti a dominanty obce ako aj okolia a štruktúru fungovania samosprávy.

Veríme, že si tu každý z Vás nájde to svoje. Za veľmi podstatnú považujeme komunikáciu, preto budeme veľmi radi, ak svoje pripomienky, postrehy a námety zašlete na našu emailovú adresu: web@slovany.eu

Bc. Marek Straka

webadmin

Tento obsah bol zaradený v Obec. Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.